رای را اخذ کنید

رای را اخذ کنید

 

رأی را اخذ کنید!

 

صرف ماه ها وقت برای اقناع شهروندان که شما بهترین نامزد هستید فایده‌ای ندارد مگر اینکه آنان در روز رأی گیری پای صندوق رفته و به شما رأی دهند.

رأی دهندگان منفرد معمولا احساس می‌کنند یک رأی تک آنها اهمیتی نخواهد داشت.

آنان باید بدانند که بخشی از جامعه هستند و حمایت آنان از نامزد مهم است. حتی یک یادآوری ساده مانند یک تماس تلفنی یا پخش اعلامیه در آخرین ساعات تبلیغات برای تضمین رأی دادن آنها کافی است.

کوشش برای اخذ رأی معمولا یک مرحله مستقل در برنامه تبلیغاتی تلقی می شود. ولی در واقع باید آن را مرحله نهایی دانست که تمام امور برنامه به سمت آن سوق داده می‌شود.

اگر برنامه انتخاباتی خود را با فروش محصول مقایسه کنید, که در این معنی همان فروش نامزد به رأی دهندگان می باشد. روز انتخابات تنها روزی است که شما می توانید جنس خود را به فروش رسانید. مهم است که رأی دهندگان انگیزه کافی برای خرید محصول شما در آن روز داشته باشند.

مهلت کل برنامه و به ویژه قسمت اخذ رأی عبارت از تعطیل صندوق ها در پایان روز رأی گیری است. شما یا آمادگی آوردن مخاطبان را پای صندوق دارید و یا ندارید و دیگر امکان انتخاب دومی وجود ندارد

این مطلب را هم ببینید
شورایاری چیست؟
دسته بندی ها: آموزش

سلام، ابراهیم علی پور هستم کارشناس ارشد علوم ارتباطات و مطالعات فرهنگی از دانشگاه تهران، از سال 1375 در حوزه اجتماعی از جمله شورایاری ها و شوراها در مسئولیت های مختلف فعالیت دارم . علاقه مندم، تجربیات و آموخته هایم را در اختیار کسانی قرار دهم که دغدغه های اجتماعی دارند.

کانال تلگرام
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *